Про нас говорить злагоджена командна робота

Ми любимо те, що ми робимо!

Наша компанія займається найкращою справою на світі – ми допомагаємо людям бути здоровими, спортивними та щасливими! Ми виготовляємо якісні балансборди для дорослих та дітей, допомагаючи завжди підтримувати тіло в тонусі та покращувати координацію.

Наш робочий процес

Наші балансборди виготовляються з якісних матеріалів та представлені у кількох популярних моделях: Light wake, Light Surf, Original та Baby. Всі дошки мають яскраві дизайни, і при цьому ми завжди готові створити борд із вашим індивідуальним дизайном!
МАГАЗИН

Про наш магазин

Балансборд – це унікальний тренажер, який здатний підтримувати у тонусі кожну частину вашого тіла! Саме тому ми вирішили виробляти найякісніші та найстильніші борди для всієї родини.
На ринку ми нещодавно, але при цьому встигли створити вже не мало власних дизайнів та моделей дощок, які ви можете замовити на нашому сайті.

Якщо ви не знаєте, який саме борд вибрати, не можете визначитися з дизайном або просто хочете отримати детальнішу інформацію про наші дошки, то наші менеджери завжди допоможуть вам з вибором!

Основними перевагами занять на балансбордах ми вважаємо:

Універсальність

Використовувати тренувальну дошку може і любитель, і професійний спортсмен. Борди активно використовуються сноубордистами, скейтерами, вейкбордистами, серферами в процесі підготовки до змагань та міжсезоння.

Ефективність

У розвитку фізичної сили та витривалості. Всього 20 хвилин на день на балансувальній дошці, і незабаром ви вже відчуєте позитивні зміни.

Зручність

Для контролю над положенням валика передбачені бічні стопори. Новачок зможе освоїти навички рівноваги вже після кількох тренувань.

Подивитись