Які особисті дані ми збираємо і з якою метою?

Коментарі

Якщо відвідувач нашого сайту залишає коментар на сайті, ми збираємо дані, зазначені у формі коментаря, а також IP адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Медіафайли

Якщо ви зареєстровані на нашому сайті і завантажуєте на нього фотографії, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, так як вони можуть містити дані вашого розташування GPS.

Форми контактів

Кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити функцію збереження вашого імені, адреси e-mail та веб-сайту в кукі. Це робиться для зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Дані кукі зберігаються протягом одного року.
Якщо у вас є обліковий запис на нашому сайті і ви увійдете в нього, ми встановимо спеціальний тимчасовий кукі для визначення підтримки кукі вашим браузером, кукі не містить жодної особистої інформації та видаляється при закритті вашого браузера!

Вбудований вміст інших веб-сайтів

Статті на нашому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін), подібний вміст поводиться так само, як якщо б відвідувач зайшов на інший сайт.
Такі сайти можуть збирати ваші дані, використовувати кукі стежити за вашою взаємодією з впровадженими файлами, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

З ким ми ділимося вашими даними

Ми єдиний власник інформації, зібраної на цьому сайті. Ваші особисті дані не будуть продані або будь-яким чином передані третім особам з будь-яких причин, за винятком необхідних даних для виконання запиту або транзакції, наприклад під час відправлення замовлення.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте будь-який коментар, то сам коментар та його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати та схвалювати наступні коментарі автоматично, замість поміщення їх у чергу на схвалення.
Для зареєстрованих користувачів ми зберігаємо особисту інформацію, яку вони вказують у своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача).

Які у вас права на ваші дані

За наявності облікового запису або коментаря на сайті ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані дані. Також ви можете запросити видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати з адміністративною метою, за законом або з метою безпеки.