Умови повернення та обміну товару

Наша компанія здійснює повернення та обмін товару купленого на нашому сайті відповідно до вимог законодавства.

Терміни повернення

Повернути товар можна протягом 14 днів після одержання (для товарів належної якості).
Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.
Наш інтернет-магазин надає покупцям можливість повернути або обмініну товару у разі, якщо він вас не влаштував з якихось причин. Для того, щоб здійснити повернення або обмін товару вам потрібно зв’язатися з нашим менеджером протягом 14 днів з моменту покупки та повідомити про необхідність повернення або обміну. Відшкодування його вартості повертається на банківську картку клієнта після перевірки товару нашими співробітниками.

Якщо товар був бракований чи пошкоджений транспортною компанією, повернення чи обмін товару здійснюється за рахунок нашого інтернет-магазину.
Якщо ви відмовляєтеся від товару з особистих причин (не сподобався колір або форма, запах, не ті тактильні відчуття), транспортні витрати ви берете на себе. Перед покупкою будь-якого товару ознайомлюйтесь із самим продуктом, його комплектацією, кольором та модифікаціями. Обов’язково перевіряйте товар при отриманні на пошті.

Наші консультанти завжди з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть у вирішенні проблем. Будемо раді, якщо ваш вибір зупиниться на нашому інтернет-магазині.
Приємних покупок!